AKP’li Aydın Pehlivan’ın yönetimindeki İzmir Menemen Belediyesi’nde işten çıkarılan işçilerin eylemleri, dokuz gündür belediye önünde sürüyor. İşçiler, dün sabah saatlerinde belediye binası önünde yeryüzü sofrası kurarak Menemen Belediyesi yönetimini protesto etti. İşçiler, kuru ekmek ve soğan yiyerek, “Yiğit muhtaç olmuş kuru soğana” türküsüyle Pehlivan’a seslendi. Altı yıldır sosyal hizmetler müdürlüğünde çalışan işçi Umut Kavasoğlu, “Seçimden önce fotoğraflarımız çekilmiş. CHP etkinliğine katıldık diye kovulduk. Bizi siyasi faaliyet yürütmekle suçladı. Sosyal yardımları bile kendi partisinden olanlara dağıtıyor” ifadelerini kullandı.
Related Posts
Çılgın Türkler trafiği kitledi gazeteci mahsur kaldı
Avrupa Şampiyonası’nda yer alan Türkiye, Gürcistan’ı 3-1 yendi ve F Grubu’na galibiyetle başladı. Grubun diğer maçında Portekiz, Çekya’yı 2-1 mağlup etti ve 3 puanı hanesine yazdırdı. Mert Müldür, Arda Güler ve Kerem Aktürkoğlu’nun golleriyle …
Instagram’a yeni özellik geliyor
Instagram, Hikayeler için Süper Beğeni özellikği üzerinde çalışıyor. Bu özellik, beğen düğmesine basılı tutarak coşkunuzu ifade etmenizi sağlayacak. Kullanıcılar, bu yeni özelliği 24 saate yalnızca bir kez kullanabilecek.
EMS Yapı Sivasspor, Galatasaray maçı için İstanbul’a gitti
EMS Yapı Sivasspor, Trendyol Süper Lig’in 35. haftasında Galatasaray ile yapacağı maç için İstanbul’a gitti. Sivassporlu futbolcular, maç saatini beklemek üzere kamp yapacakları otele geçti. Maçta Sivasspor’un kafilesinde 22 futbolcu yer alacak.